Langevarjukoolitus

2023a hooajaks oleme koolitustega lõpetanud!

Iseseisev langevarjuhüpe on võimalus panna ennast proovile ja kogeda enneolematut adrenaliinitunnet.
Langevarjuhüppe sooritamise eelduseks on neljatunnine teooriakursus, mille jooksul saate teoreetilised teadmised esimese langevarjuhüppe sooritamiseks. Hüppe sooritamise päeval sooritate lennuväljal vajalikud praktilised harjutused ja eksami, mille järel olete valmis tõusma taevasse, et sooritada ühte oma elu kõige pöörasemat seiklust.

Langevarjukoolitused toimuvad Tallinnas ja Tartus. 2023a hooajal toimuvad Tallinna koolitused Manta majas,Vabaduse Puiestee 174B ning Tartu koolitused toimuvad Hotell Tartu ruumides Soola tn 3. Koolitused toimuvad õhtusel ajal algusega 18.00 paiku ning täpsem info saadetakse Teile mailile.

Pärast koolituse läbimist hakatakse Teile vastavalt ilmaprognoosile saatma hüppepäevade kohta infot meilile, mille sisestasite registreerimisel. Kui Sa infokirja ei leia, siis palun vaata rämpsmaili kasuta ja kui ka sealt ei leia kirjuta meile info@skydiving.ee

Koolituse läbimise järel tuleb esimene hüpe sooritada kahe kuu jooksul.

Piisavalt suure grupi (alates kümme inimest) olemasolul on kokkuleppel võimalik teooriakoolitust läbi viia ka mujal.

Hinnainfo

Huvi korral registreeru koolitusele alloleva vormi kaudu.

NB! Vormi täitmine ei tööta Safari veebilehitsejaga. Pärast registreerumst jõuab Sinu sisestatud e-mailile automaatvastus. Kui sa seda ei saa, siis palun kontrolli rämpsmaili kausta.

    Ülekandega pangakontoleOsalen korduskoolituselOman Chilly / Kingitus.ee VoucheritOman SLK / ESC kinkekaarti


    Kui osalete koolitusel Chilly / kingitused.ee kinkekaardiga siis palun selle Voucheri/kinkekaardi number siia märkida, olemasolul palume lisada ka PIN. Kursusele registreerimisega arvestame Teiega ning loeme vaucheri kasutatuks.