Langevarjukoolitus

2022 hooajaks on koolitused lõppenud. Alusatme taas kevadel 2023.

Iseseisev langevarjuhüpe on võimalus panna ennast proovile ja kogeda enneolematut adrenaliinitunnet.
Langevarjuhüppe sooritamise eelduseks on neljatunnine teooriakursus, mille jooksul saate teoreetilised teadmised esimese langevarjuhüppe sooritamiseks. Hüppe sooritamise päeval sooritate lennuväljal vajalikud praktilised harjutused ja eksami, mille järel olete valmis tõusma taevasse, et sooritada ühte oma elu kõige pöörasemat seiklust.

Langevarjukoolitused toimuvad Tallinnas ja Tartus. 2022a hooajal toimuvad Tallinna koolitused Manta majas,Vabaduse Puiestee 174B ning Tartu koolituse toimumiskoht saadetakse osalejatel eraldi. Koolitused toimuvad õhtusel ajal algusega 18.00 paiku ning täpsem info saadetakse Teile mailile.

Pärast koolituse läbimist hakatakse Teile vastavalt ilmaprognoosile saatma hüppepäevade kohta infot meilile, mille sisestasite registreerimisel. Kui Sa infokirja ei leia, siis palun vaata rämpsmaili kasuta ja kui ka sealt ei leia kirjuta meile info@skydiving.ee

Koolituse läbimise järel tuleb esimene hüpe sooritada kahe kuu jooksul.

Piisavalt suure grupi (alates kümme inimest) olemasolul on kokkuleppel võimalik teooriakoolitust läbi viia ka mujal.

Hinnainfo

Huvi korral registreeru koolitusele alloleva vormi kaudu.

NB! Vormi täitmine ei tööta Safari veebilehitsejaga.

    Ülekandega pangakontoleOsalen korduskoolituselOman Chilly / Kingitus.ee VoucheritOman SLK / ESC kinkekaarti


    Kui osalete koolitusel Chilly / kingitused.ee kinkekaardiga siis palun selle Voucheri/kinkekaardi number siia märkida, olemasolul palume lisada ka PIN. Kursusele registreerimisega arvestame Teiega ning loeme vaucheri kasutatuks.